Sellel leheküljel on teave ainult avalike koolituste kohta 


25.oktoobril toimub Äri-Info Koolituskeskuses koolitus teemal "Välisvalgustuse kavandamine. Olulisemad nõuded ja nende lahti selgitus" (8 ak. tundi, 5,6 TP). Koolituse sisu: Standardid, nõuded teede valgustusele ja ülekäiguradadele. Platside, sh parklate ja parkide valgustus. Uute elamurajoonide välisvalgustus. Fassaadide valgustus kui kasvav trend. Olulist valgustite valikul välistingimustesse. Välisvalgustuse juhtimine kui energiasääst ja meeleolu loomine. Täpsem info on Äri-Info kodulehel siin.


26.oktoobril toimub Äri-Info Koolituskeskuses praktiline koolitus teemal "Välisvalgustuse kavandamine DialuxEvo programmi abil" (4 ak.tundi ,2,8 TP).Sisu: Kuidas teostada teede valgustuse arvutust ning valida erinevatest lahendustest energiasäästlikuim. Ülekäiguradade valgusarvutus. Platside valgusarvutus. Osalejail peab olema kaasas sülearvuti koos hiirega. Arvutisse peab olema installitud DialuxEvo viimane versioon. NB! Need, kes tulevad koolitusele ettevõtte arvutiga, peavad eelnevalt üle kontrollima, et valgusarvutusprogramm toimiks ka väljaspool ettevõtte võrku. Lisateave koolitusest on siin


 

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 93 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimekusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.