Allalaetavad materjalid


Sellel leheküljel on teave ainult avalike koolituste kohta 

 


26.oktoobril 2020 toimub Eesti Standardikeskuse ruumides Tallinnas, Akadeemia tee 21/6 koolitus "Produktiivsust ja tervist toetav valgustus" (6 ak. tundi). Koolitus on planeeritud kontaktõppena, kuid koroona tingimustes toimub koolitus veebikeskkonnas. Koolituse sisu: Kuidas koostada lähteülesannet valgustusprojekti tellimisel ning ehitushanke korraldamisel. Milliseid vigu seejuures tehakse. Millele pöörata rohkem tähelepanu projektdokumentatsiooni läbivaatusel ja objekti vastuvõtul. Räägime muutuvast valgest valgusest, valguse mõjust töötaja tervisele ja produktiivsusele erinevate maailma teadlaste uuringutööde baasil.  Kuidas valguse värvi muutust paremini ära kasutada ja millised valgustuse juhtimissüsteemid võiksid selleks sobida. Lisateave koolituse kohta on siin.

 

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 41 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.