Mis juhtub lükandseinaga ruumis DALI MCU kasutamisel vaheseina avamisel, kui kummaski ruumi pooles on valgustustase erinev?

Kui vaheseinaga ruumis, kus on kasutusel Osrami DALI MCU, on suletud vaheseina korral valgustustase erinev, siis seina avamisel ühtlustuvad mõlema ruumi valgustustasemed 10 sekundi jooksul juhusliku valiku alusel ühe ruumi valgustustasemele.

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 18 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimekusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.