ShowcaseImage

Valgus meie ümber inspireerib, meelitab, võimaldab suhelda, määrab meeleolu ja emotsionaalse kvaliteedi...

Kvaliteetne valgustus on tootlikkuse ja võimekuse töövahend

Jätkuna Elektrialas number 2 ilmunud artiklile Light + Building messiuudistest pööran seekord rohkem tähelepanu kahele tootele, mis võiksid Eesti tarbijaid huvitada.

Esiteks. Kahe Saksa tootja Steinel professionali ja Triluxi ühistöös on sündinud valgustusjuhtimissüsteem LiveLink, mida on äärmiselt lihtne häälestada ja hallata.

LiveLink valgustusjuhtimissüsteemi aluseks on Steinel professionali poolt välja töötatud kõrge tundlikkusega multiandurid, mis kontrollivad nii päevavalgustaset kui ka kohalolekut. Näiteks IR Quattro HD LiveLink kohalolekuanduril on 4800 lülitustsooni ehk tundlikkussegmenti, võimaldades 64 m2 alal märgata ka väiksemaid liigutusi. Toode on välja töötatud Steineli teiste anduritega sarnaselt ruudukujulise märkamisala jaoks, anduri tööalasse on kaasatud ka ruuminurgad. Isegi väikseimad liigutused, nagu näiteks teksti sisestamine klaviatuurilt, ei jää anduri poolt märkamata. Andurite komplekti kuuluvad erinevate tehniliste näitajatega variandid isesuguste ruumide jaoks. Multiandureid sobib kasutada nii ühiskondlikes ruumides kui ka ladudes, tootmisruumides ja mujal. Iga lülitipessa paigaldatav lülitimoodul võimaldab külge ühendada kuni 4 lülitit. Valgustid ise on DALI-juhitavad. Kogu süsteemi seob tervikuks Wi-Fi-ühendusega valgustuskontroller LiveLink, mis võib olla eelnevalt tehase poolt paigaldatud ühte valgustisse või asetseda iseseisva kontrollerina vabalt valitud kohas.

Lae siit alla terve artikkel PDF formaadis

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 23 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.