ShowcaseImage

Valgus meie ümber inspireerib, meelitab, võimaldab suhelda, määrab meeleolu ja emotsionaalse kvaliteedi...

Kvaliteetne valgustus on tootlikkuse ja võimekuse töövahend

13. – 18.03. 2016 toimus Frankfurdis järjekordne valgustustehnika- ja hooneautomaatikaalane mess. Messi moto „digitaalne – individuaalne – võrku ühendatud” tõi välja kolm aspekti, millele näitusest osavõtjad keskendusid. Targad lahendused võimaldavad energiasäästlikult luua tegevuseks vajalikku mikrokliimat, sealjuures indiviidi vajadusi unustamata.

Messi põhiteemaks oli lahenduste digitaliseerimine – intelligentsed hooned ja nende trendid, välisvalgustus ning valgustus kui võti inimese tervisele ja võimekusele. Suurim osa messist oli pühendatud tehnilistele ja dekoratiivvalgustitele. Välja oli toodud uudseid mõtteid valgustusdisainis ja lahendustes. Kuigi valgustuse biodünaamilise juhtimise teema ei ole ammu enam uudne, on tänu Human-Centric Lighting tegevusele seatud inimene esikohale ning ööpäevarütmi järgiv valgustuslahendus taas au sisse kui inimtegevuse võimekuse ja tervise tagatis. Oodatakse, et aastaks 2020 on 13 % ühiskondlikest hoonetest varustatud ööpäevarütmi järgiva valgustuslahendusega ning tervisesektoris koguni 20 protsenti. Leedide kasutamine on ööpäevarütmi järgimise teinud valgustuslahenduses äärmiselt lihtsaks.

Lae siit alla terve artikkel PDF formaadis

Kontakt

Tallinn, 12614, Harju maakond

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 7112 173
+372 5119 708

Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ
Reg.kood 11731729

Külastajaid

Meil on lehel 10 külalist ja 0 liiget

TTIB-st

Nüüdisaegne valgustustehnika areneb pidevalt, luues uute valgustusalaste tehnoloogiate ja juhtimisviiside kasutamisega võimaluse energiasäästuks. Leedtehnoloogia kiire areng nõuab pidevat kursisolekut uute teadmiste rakendamise valdkonnas ning orienteerumist väga erineva kvaliteediga toodete hankimisel. Valguse ja valgustuse mõju tervisele ja töövõimeusele on seni alahinnatud. Tiiu Tamm Inseneribüroo OÜ tegevusalaks on valgustustehnika valdkond pakkudes turvatunnet oma valgustusalaste otsuste langetamisel.